Філарет вручив екс-співробітнику ЦРУ орден Андрія Первозванного

Thebabel.net

Глава Київського Патріархату Філарет провів зустріч з колишнім заступником директора американського ЦРУ Джеком Девайном. Філарет вручив високопоставленому чиновнику ЦРУ орден Святого Андрія Первозванного і висловив свою вдячність і подяку за неоціненну допомогу в реалізації ідеї Єдиної Церкви.

Джек Девайн, у свою чергу, був приголомшений фактом величезної підтримки простими українцями ідеї отримання Україною Томосу та обіцяної автокефалії. Він розповів про величезну роль нашого Київського Патріарха, а також його непросту “історичну боротьбу”, яку той веде вже протягом десятків років для створення Єдиної Помісної УПЦ, яка б ніяк не залежала від РФ. Девайн подякував Філарету також за відстоювання споконвічних прав вірянин християн за часів СРСР.

Український Патріарх віддячив Джека Девайна за надану нашій країні допомогу з боку наших друзів у США, а саме — за підтримку суверенітету нашої країни, а також у створенні Єдиної Церкви.

Як відомо, Джек Девайн свого часу керував великою кількістю таємних операцій. Це і спецоперація по зміні режиму в Чилі, і так звана операція 80-х років «Циклон», яка завдала шкоди радянським військам в Афганістані. Не можна не згадати й операцію «Іран-контрас», коли шляхом контрабандних постачаннь зброї в Іран, фінансувалися проамериканські повстанці в Нікарагуа.

Люди Девайна боролися також з обігом наркотиків. Вони полювали на наркобарона Пабло Ескобара, коли колишній глава ЦРУ був безпосереднім керівником латиноамериканського відділу цієї організації й керував відділом по боротьбі з наркотиками. Девайн керував великою кількістю операцій по всій земній кулі. На нього працювали тисячі людей, що відносяться до секретної агентури. Був він також і Членом Ради США з міжнародних відносин.

У боротьбу за незалежність українського православ’я поступово підключаються церкви, політики й тепер навіть спецслужби деяких країн. Так що майбутній успіх України є лише питанням часу. Головне – правильно розпорядитися Томосом і отримати довгоочікувану автокефалію, а також об’єднати всіх православних України під одним началом. Незрозуміло, правда, яку саме роль можуть в цій боротьбі грати спецслужби іноземних держав, а також невгамовні політики.

Однак, не так вже й великий ентузіазм громадян нашої країни з приводу нових релігійних подій. Наприклад, у ряді ЗМІ повідомляється, що вчора на першу в історії літургію Православної Церкви Константинопольського Патріархату, яка була проведена в Андріївській церкві в столиці, прийшло лише 50 осіб. І це з урахуванням поскаржилися туди політиків і журналістів. Швидше за все, це можна віднести на рахунок суперечностей між Константинополем і позицією Філарета. Можливо, що це тимчасові труднощі, а можливо, що й ні. Одне очевидно — ми живемо в незвичайний час, коли вирішується наша доля на багато років вперед.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*