Третина водопровідних мереж України в критичному стані, – Мінрегіонрозвитку

dnpr.com.ua

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства поінформувало, що наша країна опинилася в досить критичному становищі. Це пов’язано з тим, що сьогодні більше третини водопровідних і каналізаційних мереж в незадовільному стані. Отже, 25% насосного обладнання необхідно замінити.

Варто відзначити, що спостерігається дуже часті пориви мереж Водоканалу – з приростом 15-20% щорічно.

Відомо, що загальна протяжність водних магістралей в Україні – 104 154 км, з яких в жахливому стані – 36 296 км або 34,9%. Що стосується насосного обладнання в системах водопостачання, то його кількість – 14909 одиниць, з яких необхідно поміняти – 3 441 або 23,1%.

Крім цього, катастрофа відзначається і з каналізаційними мережами, а саме 37,6%.

Всі ці показники наштовхують на одну логічну думку, що в Україні вже давно пора ремонтувати або міняти водопровідні та каналізаційні мережі, адже дана проблема просто колосальна й обговорюється вона далеко не перший рік.

Капітальний ремонт мереж водоканалу можливий, але для цього необхідне фінансування з державного бюджету. Однак судячи з того, що відбувається в нашій державі, швидше за все, коштів від української влади нам не дочекатися.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*