З санаторію СБУ шахраї зробили приватний пансіонат

Dumskaya.net

Діючи під процесуальним керівництвом військової прокуратури Одещини, слідчі Управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України встановили факт фінансових махінацій, скоєних керівником одного з санаторіїв Одеської області, який є підвідомчим для спецслужби.

Зловмисник, який володів званням підполковника, займався присвоєнням грошових коштів, які виплачувалися клієнтами, які не були співробітниками відомства. Керівник санаторію залучав нових «приватних» постояльців санаторію через турфірми, з яким налагодив взаємодію. Від цих клієнтів він брав грошові кошти не через касу санаторію в установленому порядку, а безпосередньо в приймальні. Клієнт при цьому отримував на руки фінансовий документ, де вказувалася повна вартість курсу перебування в санаторії. Чиновник самостійно вирішував, скільки йому привласнити, а скільки з отриманих ним коштів внести в касу санаторію, з підробленою документацією для звітності.

Викриття зловмисника вже прокоментував керівник Служби безпеки Василь Грицак, який висловив своє обурення тим, що правопорушник крав кошти в ході воєнного стану, до того ж в закладі, де проходять реабілітацію колеги, учасники бойових дій на Сході України. Грицак висловив надію, що суд винесе справедливий вердикт по ганебним діям викритого шахрая.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*