«Укрзалізниця» змогла зробити закупівлю пального за ринковою ціною

Radiousa.com

У прес-центрі «Укрзалізниці» інформують, що виконавець обов’язків голови підприємства Євген Кравцов виступив із заявою про те, що підприємство в цьому році вжило низку заходів, завдяки яким компанія не стала заручником змов при закупівлі палива. Крім цього, в компанії відзначили, що ціна, яку встановили на «Прозорро» за паливо буде знижена. Таку інформацію надали переможці торгів після проведення аукціону. Варто зазначити, що українське законодавство також передбачає подібну можливість.

Також зазначимо, що цієї середи стали відомі переможці аукціону в «Прозорро» на закупівлю 32 тисяч тонн пального для «Укрзалізниці». Про початок проведення торгів було оголошено ще в жовтні, при цьому, учасники повинні були висунути свої пропозиції не пізніше 20 листопада. Очікувана вартість дизпалива становила близько 34,8 тисячі гривень за одну тонну, такі ціни цілком співвідносилися з ринковою вартістю пального. Проте в ході торгів вартість стала падати, внаслідок чого, підприємство також занижувало очікувану вартість. Останній раз вона була знижена ще 15 листопада, проте в той же день, в АМКУ оскаржили цю процедуру.

Водночас, голова «Укрзалізниці» Кравцов зазначив, що протягом поточного року підприємство змогло вжити низку заходів, які не дали компанії виявитися заручником змов при купівлі палива. Він зазначив, що підприємство часто стикається зі спробами блокування недоброзичливими постачальниками за допомогою антимонопольного комітету. Глава компанії підкреслює, що вартість дизпалива не повинна перевищувати ринкової ціни. Однак, якщо хтось зробить спроби необґрунтовано завищити ціни на пальне, тоді аукціон може бути скасований. Також варто відзначити, що Кравцов віддав наказ про проведення слідчих дій для виявлення зловживання або порушення положень закону з боку посадових осіб.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*