У Фастові в житловій п’ятиповерхівці стався вибух газу

112.ua

Департамент охорони здоров’я Київської області у своєму профілі в соціальній мережі «Facebook» інформує, що в місті Фастів в житловій п’ятиповерхівці 14 грудня стався вибух газу. Зараз точні відомості є лише по одному потерпілому. На місце інциденту прибув головлікар одного з медичних установ міста Андрій Герцун. Він заявив, що вибух спричинив обвалення плит на двох верхніх поверхах п’ятиповерхівки. На даний момент під цими завалами все ще можуть залишатися мешканці. Водночас він підкреслив, що на місці інциденту працює ДСНС, а також ще низка служб.

В одній з відділів обласної поліції Києва відзначають, що зараз з’ясовується точна інформація за чисельністю постраждалих, а на місце інциденту прибули кінологи. Вони повинні відшукати мешканців, які можливо знаходяться під плитами. Поряд з цим, представники правоохоронних органів стежать за дотриманням порядку, щоб не допустити діяльності мародерів.

Відзначимо, що в прес-центрі ДСНС також інформують, що вибух газу стався на третьому поверсі після дев’ятої ранку. Вибух призвів до обвалення трьох верхніх поверхів. Крім цього, в службі підкреслюють, що співробітники ДСНС планують відкрити пункти обігріву для всіх нужденних мешканців.

Також в департаменті охорони здоров’я Київської області відзначають, що близько десяти квартир залишилися без засклення, у зв’язку з чим, виникла необхідність термінового розгляду даної проблеми.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*