У Києві перед парламентом проходить молебень УПЦ МП

Hyser.com.ua

В урядовому кварталі перед будівлею Верховної Ради проходить молебень парафіянин Української православної церкви Моспатріархату. За різними даними, в зборах духівництва та пастви бере участь від сотні до п’ятисот чоловік.

Тема молебню — невтручання влади в справи релігійної конфесії. За заявкою, поданою перед масовим заходом його організаторами, очікувалося до тисячі чоловік.

У зв’язку з проведеним молебнем правоохоронці провели посилення в місці проведення релігійних зборів. Як відзначають в Міністерстві внутрішніх справ, столична Нацполіція несе службу в посиленому режимі протягом декількох днів поспіль.

Нагадаємо, що молебень вірянин і духовних осіб УПЦ МП перед Верховною Радою проходить напередодні Об’єднавчого собору, покликаного обрати предстоятеля єдиної української Церкви та прийняти її Статут. Представники Моспатріархату напередодні заявили, що не братимуть участі в цьому Соборі.

Постановою Вселенського патріарха були скасовано рішення Фанара від сімнадцятого століття про передачу Київської митрополії під Московську юрисдикцію, а також анафема предстоятелів Церкви Київського патріархату та УАПЦ. Це було зроблено для надання Україні автокефалії, що викликало різку реакцію в РПЦ, яка заборонила своїм парафіянам і духівництву спільне служіння зі священиками Константинопольського патріархату.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*