Ізраїльський посол шокований рішенням львівських депутатів

Politeka.net

Йоель Ліон, який очолює дипмісію Ізраїлю в Україні, на своєму профілі в сервісі мікроблогів Twitter зізнався, що він шокований звісткою про постанову, прийнятою Львівською облдержадміністрацією.

Нагадаємо, що відповідно до постанови ЛОДА, майбутній рік на території регіону присвячується Степану Бандері у зв’язку з майбутнім стодесятиліттям з дня народження засновника і керівника Організації українських націоналістів.

За словами ізраїльського посла, він не може зрозуміти героїзації історичних осіб, які винні в злочинах антисемітського характеру. Ліон заявив, що Україна не може забувати про злочини у відношенні євреїв, які жили на території нашої країни. Також не можна відзначати ці злочини шляхом шанування тих, хто в них винен, підкреслив посол Ізраїлю.

Нагадаємо, що на початку грудня до глави держави звернулися парламентарії, пропонуючи Петру Порошенку надати Степану Бандері звання Героя. Законодавці запропонували президенту тим самим припинити поширення міфів, джерелом яких вони бачать пропаганду з Росії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*