СБУ: Росія, через своїх агентів, заволоділа базам даних військових підрозділів Львівщини

www.all.net.ua

У прес-центрі служби безпеки інформують, що співробітникам спецслужби вдалося виявити діяльність комерційної структури, заволоділа доступом до баз даних держустанов, а також військових підрозділів та підприємств Львівщини.

Відзначається, що доступ до баз даних структура змогла отримати за допомогою використання програм, заборонених на території нашої країни. У відомстві підкреслюють, що структура на законних підставах проводила обслуговування ПО в зазначених установах. При цьому, в ході проведення робіт комерсанти встановили програми для отримання доступу до закритих даних.

За допомогою заборонених в нашій країні програм, зловмисники змогли заволодіти доступом до інформаційно-телекомунікаційних систем сотні підприємств. У відомстві також наголосили, що в ході слідства, силовикам вдалося виявити у представників комерційної структури вкрадену інформацію у військових частин та держустанов Львівської області. Правоохоронці також з’ясували, що інформацію вони копіювали з комп’ютерів, використовуючи програму «TeamViewer».

У службі безпеки також підкреслили, що у зв’язку з тим, що «Парус» та «Афіна» обслуговуються з серверів, розташованих в Російській Федерації, у зв’язку з цим, є підстави припускати про витік закритих даних. У відомстві додали, що до вкрадених даних змогла отримати доступ держава-агресор, у зв’язку з чим, вони можуть бути використані проти нацбезпеки України.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*