Жителі Закарпаття блокують трасу Мукачево-Рогатин

korrespondent.net

Інформаційний ресурс «Mukachevo.net» цієї п’ятниці інформує, що у Закарпатському регіоні мешканці населеного пункту Нижні Апші вже впродовж трьох днів блокують рух трасою, яка веде з Мукачева до Рогатину. Таким чином, дії людей призводять до того, що водії змушені їхати в об’їзд та проїжджати додаткові сотні кілометрів. Видання також наголошує, що жителі продовжують блокувати рух по магістралі та підкреслюють, що будуть стояти до тих пір, поки в суді не буде прийнято справедливе рішення, а винний не відповість перед законом.

Однак варто підкреслити, що, якщо в автомобілі, який намагається проїхати по даній магістралі присутні люди з проблемами зі здоров’ям, діти або ж вагітні жінки, люди можуть пропустити дану машину. Решта водіїв змушені змінити свій маршрут та об’їжджати вказану трасу. Однак, щоб об’їхати магістраль, потрібно подолати зайві двісті кілометрів, або ж перетнути румунський кордон.

Нагадаємо, що приводом для протестів стало рішення одного з районних судів щодо підозрюваного у вбивстві. Відповідно до рішення суду, підозрюваний зміг вийти на свободу, заплативши заставу, сума якої досягла 160 тисяч гривень. Також варто відзначити, що чотирнадцятирічного жителя села звинуватили в тому, що він наніс товаришу після сварки безліч ножових поранень, внаслідок яких останній не вижив.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*