Ердоган пригрозив США штурмом сирійського міста Манбідж

Informator.news

Інформвидання «Reuters» інформує, що турецький глава Ердоган виступив із заявою про те, що почне штурм міста Манбидж, розташованого в Сирії, в тому випадку, якщо Сполучені Штати не виведуть з міста курдських бойовиків YPG. Президент підкреслив, що в даному місті живуть араби, проте зараз на даній території розташовується терористична організація. Тепер же, Туреччина наполягає на тому, що США повинні видалити їх з цього міста, в іншому випадку, це зробить Туреччина.

Крім цього, турецький лідер зазначив наміри країни встановити мир та безпеку в тих регіонах, що розташовані на схід від Євфрату. Водночас, у США за допомогою своїх спостережних постів, розташованих на сирійському кордоні, змогли проінформувати Анкару про чергове вторгнення. Крім цього, Сполучені Штати відзначили, що, якщо побудувати нові позиції, то вони допоможуть запобігти загрозам Туреччині з сирійського боку.

Поряд з цим, турецький голова підкреслив, що готовий виступити проти бійців YPG. Він додав, що вони нічим не відрізняються від бойовиків Робітничої партії Курдистану, які вже понад тридцять років організовують повстання проти країни на південно-східній частині турецьких територій. У зв’язку з цим, Ердоган підкреслив, що роблячи низку кроків у Сирії, Анкара забезпечує безпеку як держави, так й людей.

Нагадаємо, що до цього турецький лідер виступив із заявою, що незабаром планує почати операцію проти курдів у Сирії, однак у Сполучених Штатах вважають, що цю операцію проводити неможна, оскільки вона може загрожувати безпеці американців.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*