Порушено першу справу за незаконний перетин українського кордону

Politeka.net

За новим законом, який передбачає кримінальну відповідальність за незаконний перетин кордону, було порушено першу справу.

Громадянин Молдови, віком 32 роки, був заарештований прикордонною службою України 11 грудня, незаконно намагаючись потрапити на територію української держави. Відзначається, що молдаванин намагався перетнути кордон, навмисно не проходячи через пункт пропуску. Його дії пояснюються тим, що раніше прикордонна служба України наклала заборону на в’їзд в державу терміном на 10 років 32-річному громадянину Молдови.

Одеський обласний слідчий відділ Управління Служби безпеки України розпочав досудовий розгляд в кримінальному діловодстві за частиною 2 статті 332 КК України. Мова йдеться про незаконний перетин або переправлення осіб через держкордон нашої країни, що стосується міри покарання, то за цією статтею покладається від 3 до 7 років позбавлення волі. Правопорушник знаходиться під слідством органів Служби безпеки України.

Нагадаємо, що український парламент у жовтні підтримав законопроект про те, що нині за перетин українського кордону, яке здійснено незаконним шляхом, покладається кримінальна відповідальність, з відповідним запобіжним заходом. Після, у листопаді голова держави Петро Порошенко затвердив рішення Верховної Ради України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*