Трамп займається пошуком керівника апарату Білого Дому

Youm7.com

Впливове американське Інтернет-видання «Хаффінгтон Пост» з посиланням на свої високопоставлені джерела повідомило, що голова держави Дональд Трамп планує призначити на посаду керівника апарату Білого Дому Джареда Кушнера, свого старшого радника та зятя, чоловіка його дочки Іванки.

Як зазначив неназваний співрозмовник журналістів з табору республіканців, президент вже зустрівся зі своїм зятем, щоб обговорити можливе призначення.

Кушнер в бесіді з тестем підкреслив свою кваліфікацію та досвід, який він отримав під час підготовки законодавчої реформи. Також старший радник і родич президента згадав свою здатність працювати спільно з представниками демократів.

На поточний момент Трамп позначив п’ять кандидатів на посаду, яка незабаром стане вакантною — відомо, що Джон Келлі залишить Білий Дім до кінця поточного року. Всього на керівництво апаратом Білого Дому дали свою згоду понад десяти чоловік.

Джаред Кушнер — підприємець у сфері девелопменту, також володіє виданням New York Observer. На посаді старшого президентського радника зять Трампа знаходиться з дня інавгурації чинного голови північноамериканської держави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*