Лідер С14 повідомив про затримання активістів у Інституті серця

Chernovetskiy.com.ua

В столичному Інституті серця були затримані чотири цивільні особи, які є учасниками громадської організації C14. Про це повідомив у своєму профілі в соціальній мережі Facebook Сергій Мазур — керівник C14.

Сергій Мазур написав, що його соратники зацікавилися тренінгом кардіохірурга Бориса Тодурова для медперсоналу, спрямованого на опановування практичними «навичками протидії» активістам.

Нагадаємо, що активісти громадської організації C14 в Інституті серця виявили Юрія Крисіна, який проходив по справі вбивства українського журналіста В’ячеслава Веремія. Крисін був виявлений в дитячому відділенні цієї установи. Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун зажадала пояснень у директора Інституту щодо цієї ситуації.

Юрій Крисін відповідав за залучення, так званих «тітушек», щоб вільне пересування мирних протестуючих було ускладнено в центрі Києва, в результаті одної з сутичок за його участю 18 лютого 2014 року був вбитий журналіст.

Раніше, 21 листопада на Майдані Незалежності відбулася сутичка між правоохоронними органами та активістами організації C14, оскільки кілька десятків людей від організації висловили протест проти відкриття кафе у Будинку профспілок. Нагадаємо, що в цьому будинку була пожежа в лютому 2014 року, в результаті якого загинули люди.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*