Єврокомісія зустрінеться з прем’єром Гройсманом через проблеми з «Газпромом»

Demonetizedblog.com

Віце-президент Єврокомісії, європейський політик Марош Шефчович 17 грудня в столиці Бельгії зустрінеться з Володимиром Гройсманом. Цю інформацію можна побачити в календарі зустрічей на сайті Європейської комісії.

Також 19 грудня у Мароша Шефчовича запланована зустріч з Жигімантасом Вайчюнасом. Він є відповідальним міністром енергетики Литовської Республіки. В цей же день єврокомісар повинен прийняти Оленку Братушек, екс-прем’єр-міністра Словенії, нині заступника прем’єр-міністра і міністра інфраструктури Словенії.

Марош Шефчович є уповноваженим з питань енергетики і здійснює роль переговірника від Європейської комісії в справі за участю української компанії «Нафтогаз» та російської компанії «Газпром».

Нагадаємо, що Володимир Гройсман брав участь у переговорах з міністром економіки Федеративної Республіки Німеччини Петером Альтмайером. Одним з важливих питань, що обговорюються на зустрічі, було питання, про те, щоб спільно контролювати газотранспортну систему в Українi. Також темою обговорення став «Північний потік-2» і програми енергоефективності.

Виконавчий директор української державної компанії НАК «Нафтогаз» Андрій Коболєв в столиці Федеративної Республіки Німеччини зробив заяву, що, можливо, російська компанія «Газпром» до закінчення 2019 року не підпише контрактів взагалі, у тому числі контракт на транспортування «блакитного палива» через газотранспортну систему України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*