У Фастові знайдено двох загиблих через вибух у будинку

Bykvu.com

Інформвидання «РБК-Україна», посилаючись на Держслужбу з надзвичайних ситуацій інформує, що в місті Фастові в одній із п’ятиповерхівок, де стався вибух, були завершені пошукові роботи та розбір обвалених плит. У службі зазначили, що всі роботи на місці інциденту були завершені в нічний час доби. Крім цього, у жителів перших трьох та частини четвертого під’їздів вже з’явилася вода, а також електрика. Сьогодні будівлю також планують приєднати до газу, проте під’їзд, в якому стався вибух, стане винятком.

Необхідно нагадати, що до цього стало відомо про двох загиблих у Фастові в результаті вибуху газу. У п’ятницю пізно ввечері рятувальникам вдалося витягти з-під завалу тіла двох жителів однієї з квартир. Водночас, також повідомлялося й про одного постраждалого, який травмував ногу.

Відзначимо, що в Держслужбі з надзвичайних ситуацій інформували, що в п’ятиповерхівці було пошкоджено близько 27 квартир. Мешканців будинку, чиї квартири виявилися пошкодженими, тимчасово розселили в міських медичних установах та ліцеї. Крім цього, були встановлені пункти обігріву.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*