У Білому Домі новий керівник

Trgi.info

За повідомленням міжнародного інформаційного агентства «Бі-бі-сі», в Сполучених Штатах затверджений один з кандидатів в крісло голови апарату Білого Дому. Ним став Мік Малвейні, республіканець і керівник адміністративно-бюджетного управління, який обіймав цю посаду з 2017 року. Очікується, що він повинен змінити нинішнього голову апарату Білого Дому Джона Келлі до закінчення року.

Мік Малвейні до роботи в Адміністративно-бюджетному управлінні Сполучених Штатів представляв один з виборчих округів Південної Кароліни в нижній палаті Конгресу — Палаті представників.

Раніше повідомлялося, що головним кандидатом, покликаним замінити Келлі, був Нік Айерс, керівний апаратом віце-президента північноамериканського держави. Також в американській пресі публікувалася інформація про зятя Дональда Трампа Джаред Кушнер, з яким президент нібито мав зустріч, де обговорювалося питання такого призначення.

В обов’язки глави апарату Білого Дому входить управління президентським робочим графіком, прийняття рішення про зустрічі з главою держави, а також нагляд за діяльністю співробітників Білого Дому.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*