Хакери з Китаю піддали кібератакам американські ВМС

hyser.com.ua

Видання «The Wall Street Journal» інформує, що впродовж вісімнадцяти місяців компанії, які займаються постачанням обладнання Військово-морським силам Сполучених Штатів, безліч разів піддавалися кібернетичним атакам з боку китайських хакерів. Також видання зазначає, що об’єктом кібератак були різні компанії, що мають відношення до військово-промислового комплексу, однак найчастіше атакам піддавалися саме американський флот та повітряні сили.

Варто відзначити, що кібератаки спрямовані не тільки на великих, але й на дрібних виробників, які мають відношення до військових структур. Так, ще влітку поточного року хакерам вдалося заволодіти секретними відомостями про нову протикорабельну ракету, яка повинна була встановлюватися на підводні судна Сполучених Штатів. Водночас, кібернетичні атаки були спрямовані й на низку університетів, де проводяться дослідження, в яких зацікавлені військові сили США.

Необхідно нагадати, що до цього хакери з іранської групи «Charming Kitten» зробили спробу кібератак на електронну пошту низки американських держслужбовців, в завдання яких входить моніторинг за дотриманням антиіранських санкцій.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*