Брюссель кличе Україну і РФ на переговори з питань газу

Mikefrison.com

У січні 2019 року має відбутися зустріч російської та української сторін на запрошення Європейської комісії. Про це повідомив представник цієї фінансової інституції Європейського Союзу, віце-президент Марош Шефчович.

Переговори в тристоронньому форматі повинні будуть вестися на політичному рівні, зазначив високопоставлений єврокомісар у своєму записі, залишеної в сервісі мікроблогів Twitter. Він додав, що чекає участі в переговорах представників комерційних компаній.

Віце-президент Єврокомісії висловив сподівання на збереження «позитивного імпульсу», побаченого їм в червні, на минулому переговорному раунді у столиці Федеративної Республіки Німеччина, який відбувся в липні поточного року.

Нагадаємо, що тоді учасники зустрічі обговорювали транзит газу з Росії через українську територію після наступного року, і досягли домовленостей про організацію майбутніх зустрічей.

З 2015 року Київ припинив закупівлі російського газу безпосередньо, вибравши формат поставок з європейських країн-сусідів, які також є одержувачами «блакитного палива» з Російської Федерації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»,
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*