Конфлікт в Інституті серця – С14 не винне?

Glavny.tv

В. о. голови МОЗ Уляна Супрун в соціальній мережі «Фейсбук» опублікувала свою точку зору щодо конфлікту, що виник в столичному Інституті серця з представниками С14. Вона зазначила, що даний інцидент був заходом, в ході якого співробітників установи навчали протидії активістам. Даний захід було організовано головлікарем інституту Тодуровим. Супрун зазначила, що в основу заходу була покладена реальна ситуація з минулого, коли Крисін ховався в дитячому відділенні.

Також Супрун підкреслює, що співробітники установи повинні були грати свої ролі. Так, частина персоналу повинна була втратити свідомість, а інша частина – спровокувати конфліктну ситуацію для того, щоб зареєструвати на відеокамеру все маніпулятивні технології. При цьому, співробітники повинні були виглядати не провокаторами, а жертвами.

Голова МОЗ підкреслює, що, можливо, Тодуров зробив такі дії у зв’язку з майбутніми виборами головлікаря київського Інституту серця. Вона зазначила, що вибори пройдуть вже 18 грудня, проте з усіх співробітників установи, яких налічується понад восьмисот, проголосувати зможуть близько двадцяти п’яти. Міністр зазначила, що чинний головлікар, мабуть, дуже боїться втратити чільне становище, раз розвиває акторські навички своїх співробітників. Крім цього, вона зазначила, що заручниками даної ситуації стали не тільки представники радикалів, а й співробітники та пацієнти установи.

Водночас, сам головлікар також пов’язує даний конфлікт з майбутніми виборами та зазначає, що це була провокація. При цьому, він підкреслює, що у нього немає відомостей про те, хто бажає його скомпрометувати – МОЗ або ж хтось із претендентів на посаду голови установи.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*