У Києві почалися звільнення через демонтаж пам’ятника Суворову

Palomnichestvo.de

В спільності «Час дати відсіч» в соціальній мережі Facebook з’явилася інформація, що голова Держінституту культурної спадщини Ольга Пламеницька була звільнена зі своєї посади. Причиною такого рішення стала участь директора в підготовці до демонтажу монументу російському полководцю Суворову в столиці.

Варто зазначити, що користувачі соціальних мереж підкреслюють, що наказ про звільнення керівника інституту та початок перевірки установи віддав голова Мінкультури Євген Нищук. Проте, користувачі впевнені, що таке рішення міністр прийняв у зв’язку з тим, що директор інституту допомагала в прийнятті рішення в ході консультацій при культурному департаменті у Київській адміністрації щодо того, аби не вносити до реєстру вітчизняних нерухомих пам’яток монумент полководцю з Росії – Суворову. Сам постамент розташований у столиці біля одного з військових ліцеїв.

Нагадаємо, що дискусії про демонтаж пам’ятника російському полководцеві налічують не перший місяць. Раніше Андрій Козенко, «представник» Держдуми на території включеного Криму, запропонував придбання Росією пам’ятника Суворову в разі його демонтажу, однак наголосив на відсутності відповіді з боку керівництва військового ліцею імені Богуна, перед будівлею якого встановлено скульптурна споруда.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*