Британцям доведеться платити за відвідування ЄС після Брекзиту

24tv.ua

Інформвидання «BBC News» інформує, що британським громадянам доведеться оплачувати в’їзд в держави Європейського Союзу після того, як Британія вийде зі складу ЄС. Сума оплати в’їзду сягатиме семи євро. При цьому платити за в’їзд громадянам Великобританії доведеться кожні три роки. Також варто відзначити, що візи для відвідування країн ЄС британцям не знадобляться, але після Брекзиту вони будуть змушені залишати заявку в електронній системі «ETIAS», щоб виїхати в ту чи іншу країну. Водночас, відзначається, що протягом перехідного періоду, британці зможуть в’їжджати на територію Європейського Союзу лише за допомогою паспорта, однак, коли даний період підійде до кінця, громадянам країни доведеться заповнювати електронні заявки. Також відзначимо, що перехідний період триватиме до 2021 року.

Варто підкреслити, що зазначена електронна система діє для жителів з 61 держав світу, які можуть перебувати в державах Шенгенської угоди без наявності віз протягом трьох місяців. При цьому, в ЄС було прийнято рішення про посилення прикордонного контролю. Таке рішення пов’язане в першу чергу з великими потоками мігрантів, а також з загрозою терактів.

Водночас, на розгляд заявки в електронній системі в переважній більшості випадків буде витрачатися кілька хвилин. Однак у деяких випадках термін розгляду заявки може перевищити чотири тижні, крім цього, існує ймовірність відхилення заявок. Якщо ж заявка буде схвалена, то такий дозвіл діє протягом трьох років, при цьому, лімітів на виїзди не встановлено.

Нагадаємо, що раніше глава британського уряду Мей прийняла рішення відкласти голосування у парламенті щодо виходу країни з Європейського Союзу, оскільки план прем’єра не підтримала більша частина законодавців. Також зазначимо, що Британія повинна покинути ЄС вже до кінця березня наступного року, при цьому, Мей зазначала, що після виходу до 2020 року триватиме перехідний період.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*