Об’єднавчий собор у Києві зібрав тисячі громадян

Newsnetwork.tv

Телеканал «112 Україна» інформує, що в столиці на Софійській площі присутні кілька тисяч жителів, які чекають рішення, яке буде прийняте Об’єднавчим собором, щодо створення помісної української православної церкви. При цьому, громадяни стоять на площі з прапором держави, проте символіки партій помічено не було.

На самій площі встановили кілька великих екранів, а також колонки. Журналісти відзначають, що на встановленій сцені незабаром повинен виступити новий обраний голова майбутньої помісної УПЦ. Крім того, на площі ще запланований молебень, а також виступ голови держави.

Поряд з цим, на площі також присутні представники Нацполіції та Нацгвардії, в обов’язки яких входить забезпечення безпеки під час заходів.

Сьогодні в столиці проходить міжцерковний собор, в ході якого повинен бути затверджений статут нової Церкви, а також обраний її голова. Журналісти відзначають, що до полудня потік людей на площі стає все менше. Ближче до 13:00 учасникам собору роздали статут помісної церкви. Крім цього, на сайті української церкви Київського патріархату з’явилися відомості про початок реєстрації учасників собору.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*