Командир захопленого українського корабля не вважає себе винним

Akcenty.com.ua

Юрист Микола Полозов, який координує захист українських моряків, затриманих Російською Федерацією, у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що командир ще одного українського судна Богдан Небилиця заявив, що не визнає своєї провини і є військовополоненим.

Юрист також зазначив, що Небилиця добре тримається, він виглядає бадьорим та усміхненим. Однак, за весь той період, протягом якого українець перебуває у російському слідчому ізоляторі, його близько чотирьох разів переводили в різні камери. На даний момент його утримують з ще одним ув’язненим, якого звуть Мухамед. Конфліктів між ними не виникає, проте діалогу як такого між ними теж немає.

Також зазначається, що з командиром судна проводилися слідчі дії, в ході яких він був ознайомлений з деякими постановами про експертизи. При цьому, Небилиця піддавався допитам, в ході яких він назвав себе військовополоненим.

Необхідно нагадати, що ще в кінці листопада в районі Керченської протоки військовослужбовці Російської Федерації піддали обстрілу та захопили низку українських суден, які переходили з акваторії Чорного моря в Азовське. Таким чином, в полоні у Росії опинилися 23 українських моряки.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*