Київське “Динамо” звинуватили у приховуванні гонорарів своїм футболістам

Nastol.com.ua

Керівник маріупольської Федерації футболу Василь Журавльов написав офіційне звернення до керівника Союзу європейських футбольних асоціацій Александера Чеферіна.

У листі президенту UEFA Журавльов поставив питання про фінансовий аспект діяльності футбольного клубу «Динамо» (Київ). В опублікованій копії тексту на Facebook-сторінці українського спортивного функціонера наводяться дані з відкритих джерел, згідно з якими «Динамо» в минулому році сплатило 2 мільйони 500 тисяч гривень ПДВ, в той час як виплати ПДВ ФК «Шахтар» налічують 83 мільйони 700 тисяч гривень.

На доходи фізосіб в минулому році «біло-сині» виплатили понад 10 мільйонів гривень податків, на відміну від «гірників», які виплатили до бюджету 366 мільйонів 400 тисяч гривень того ж податку, крім 151 тисячі гривень на доходи підприємств.

Всього за даними, наведеними Журавльовим, ФК «Динамо» перерахувало за минулий рік в п’ять разів менше податків до бюджету, ніж ФК «Шахтар».

Коментуючи ці цифри, керівник Федерації футболу Маріуполя звинуватив динамівців в офшорних схемах фінансування, з метою приховування гонорарів футболістів. Зазначені в декларації зарплати динамівських футболістів по 18 тисяч гривень щомісяця є абсурдом, підкреслив Журавльов, враховуючи щорічну участь київського клубу в єврокубках.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*