«Полузахват» кафедрального собору у Вінниці

oouagoiwoye.edu.ng

Інформаційне видання «Союз православних журналістів» передає, що Свято-Преображенський кафедральний собор у Вінниці, який є власністю УПЦ МП, був захоплений групою невідомих. Видання, посилаючись на власні джерела, повідомляє, що інцидент стався в цю суботу вранці, відразу після того, як пройшов молебень. Група з двадцяти чоловік прийшла до будівлі храму, при цьому, вони забрали ключі від собору у співробітників охорони. Невідомі звернулися до церковнослужителів, щоб ті зібрали свої речі та пішли.

Ця новина була спростована в прес-службі Вінницької єпархії. У зверненні підкреслюється, що в даний час всередині вінницького Преображенського собору зберігається спокійна ситуація та відбуваються богослужіння. Інформація про захоплення була спростована в обласній Нацполіції.

«Інтерфакс», посилаючись на власні джерела в церковних колах, повідомляє свою версію подій, згідно з якою, собор є відкритим, однак там є багато співробітників Служби безпеки України, які отримали ключі від споруди. Співрозмовник «Інтерфаксу» в УПЦ МП назвав ситуацію «напівзахопленням».

Події у Вінниці розвиваються на тлі Об’єднавчого собору в Києві, на якому зібралися там духовним особам необхідно буде встановити статут Помісної української церкви, а також обрати її предстоятеля. УПЦ МП майже в повному складі проігнорувала цей захід.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*