Johnson & Johnson приховувала наявність азбесту у своїх продуктах

Tengrinews.kz

Інформаційне агентство Reuters повідомляє, що американська холдингова компанія «Johnson & Johnson» з 1970 років приховувала факт наявності азбесту у продуктах власного виробництва.

У 70-х проводилося тестування продукції, в результаті яких було виявлено наявність канцерогену. Деякі з них показали дуже високі показники концентрації речовини. Відзначається, що в 1957-1958 роках азбест вперше був виявлений в складі продуктів корпорації.

Азбест виявлявся в складі присипки Johnson’s Baby Powder до 2000-х років. Але компанії вдалося приховувати справжні результати досліджень весь цей час від МОЗ і соцслужб Сполучених Штатів Америки — Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (Food and Drug Administration).

На сьогодні використання присипки від компанії «Johnson & Johnson» є нешкідливим. Також у свій захист компанія пред’явила докази, які заперечують дослідженням, ініційованим інформагентством Reuters.

На тлі того, що сталося після оприлюднення інформаційним агентством своїх матеріалів, вартість компанії на глобальному ринку впала на 39,8 млрд доларів.

Нагадаємо, раніше судовими органами штату Міссурі було накладено штраф у розмірі 4,7 млрд доларів на компанію J&J, за фактом змісту в продуктах азбесту у дитячій присипці, який володіє канцерогенними властивостями. З позовом до суду звернулися жінки, які страждають на онкологічне захворювання, за час судового розгляду з 22 померло 6.

J&J очолює групу з більш ніж 250 дочірніх компаній, розташованих по всьому світу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*