Психотропик “Сибір” більше не поширюється в Одесі

Odessanews.net

Прокуратура і Служба безпеки України в результаті спільної роботи змогли запобігти поширенню контрабандних таблеток з Європи, що володіють психотропними властивостями.

Це сталося в Одеській області, зазначається, що ці таблетки збувалися серед студентів вищих навчальних закладів.

Оперативні співробітники спеціальних служб з’ясували, що одесит організував продаж синтетичних наркотиків, які мають психотропні властивості, під назвою «2C-B» або «Сибір». Доставлення з-за кордону до Одеської області здійснювала одна з міжнародних поштово-транспортних компаній, що функціонують на території України. Доставлену посилку з пункту видачі забирала спільниця. Далі правопорушники продавали таблетки учням у вищих навчальних закладах одеської області.

Правоохоронні органи заарештували злочинців біля поштового відділення в той час, коли вони забирали чергову партію, яка налічує 50 таблеток наркотику.

Порушено справу за частиною 3 статті 305 Кримінального Кодексу України за фактом контрабанди наркотичних засобів, психотропних речовин, і їх аналогів. Запобіжний захід за цією статтею коливається від 8 до 12 років позбавлення волі, з конфіскацією наркотичних засобів та майна.

На даний момент слідство триває з метою можливого визначення інших співучасників у протиправній дії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*