«Опоблок» визначився з кандидатом в президенти

0564.ua

«Опозиційний Блок» визначився з кандидатурою, яку він висуне в президенти України. Цим кандидатом стане нардеп Олександр Вілкул.

Борис Колесніков, голова політичної ради «Опозиційного блоку», пояснив, чому вибір припав саме на Олександра Вілкула. Напередодні партійне керівництво порадилося з професійними спілками, органами місцевого управління, з керівниками підприємств, а також з трудовими колективами, що, у свою чергу, вплинуло на вибір кандидата.

Голова фракції «Опозиційного блоку» Вадим Новинський заявив про те, що висунення Олександра Вілкула в голови української держави відбудеться після з’їзду партії, який пройде у січні. Він також зазначив, про наявність сильної команди та всіх інших умов для перемоги на майбутніх виборах президента України, додавши, що у кожному регіоні держави будуть представлені передвиборчі штаби.

Олександр Вілкул, у свою чергу, висловив слова подяки за довіру його кандидатурі, наданої однопартійцями. Він також додав, що якщо влада не зміниться, або на пост президента прийде хтось подібний за нинішніх лідерів держави, тоді це, безсумнівно, приведе Україну до загибелі.

Нагадаємо, що Генеральна прокуратура зверталася до українського парламенту з проханням зняти з Олександра Вілкула статус недоторканності. Верховна Рада України оголосила про відмову, тим самим не давши прокуратурі притягнути до кримінальної відповідальності народного депутата «Опозиційного блоку».

Раніше українським парламентом була затверджена дата проведення виборів голови держави. Вони відбудуться 31 березня 2019 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*