Українці залишаються під арештом у грузинському СІЗО

ports.com.ua

Суд вищої інстанції в столиці Грузії продовжує тримати під арештом українських громадян і грузина, затриманих 2 грудня. У відношенні затриманих були висунуті звинувачення за статтею 236 Кримінального Кодексу Грузії, за фактом незаконного придбання та незаконного зберігання зброї, вогнепальної, в тому числі, а також вибухових речовин і боєприпасів.

Прес-служба Апеляційного суду повідомила, що усіх правил було дотримано відповідно до процесуального законодавства. Також в повідомленні говорилося, що дострокове ув’язнення 6 українців і 1 грузина було обґрунтованим і не суперечило закону.

Нагадаємо, що 2 грудня група людей з 6 українців, а також 1 грузина була заарештована співробітниками Міністерства внутрішніх справ в столичному готелі Грузії – «Альянс». Вони підозрюються в незаконному придбанні зброї, вибухових речовин і боєприпасів. Також, повідомлялося раніше, що кілька людей із заарештованих оголошували голодування в знак протесту. Вони були не згодні з пред’явленими звинуваченнями. Нардеп Верховної Ради України Семен Семенченко заявляв, що вони стали жертвами провокації.

Семен Семенченко підкреслив, що дані щодо його затримання в Грузії є помилковими, та зазначив, що затримана в Тбілісі група українців ніяк не пов’язана з акцією протесту опозиції.

У Тбілісі 2 грудня мітингувальники були не згодні з результатами виборів голови держави, вони заявляли про фальсифікацію результатів, в також виступали з вимогою про призначення дострокових виборів. Відзначається, що правоохоронним органом довелося залучити додаткові сили для підтримки порядку і безпеки учасників мітингу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*