На українських катерах відсутні ракети

Mil.gov.ua

У телевізійному ефірі «П’ятого каналу» Сергій Білозубенко, що обіймає посаду головного конструктора суднобудівного підприємства «Кузня на Рибальському», розповів про деякі недоліки, які є у військових броньованих катерів «Гюрза-М».

За словами Білозубенко, на цю модель МБАК не встановлені керовані ракети, що є основною проблемою. На сьогодні катера оснащені тільки напрямними для них, проте держава не має в своєму розпорядженні зараз ракетами, які були б здатні уразити ціль в морському бойовому зіткненні. На підтвердження своїх слів він послався на світлини та відео, на яких відображені ці катери.

Генеральний конструктор згадав про експлуатацію в Республіці Казахстан ПТКР «Бар’єр», підкресливши, що ракети з ручним зазначенням цілей використовувати в умовах моря є проблематичним. При цьому системи автоматичного наведення, що встановлюються на броньовані катери, в України відсутні.

Також Білозубенко заперечував інформацію, що Міноборони направило на його підприємство замовлення на восьмий за рахунком бронекатер даної моделі, а також замовлення на два катери «Кентавр-ЛК». Зараз «Кузня на Рибальському» працює на сьомим МБАК «Гюрза-М», і в планах ніяких інших катерів немає.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*