Американські дипломати привітали Україну з отриманням єдиної Церкви

pywb-hypothesis.herokuapp.com

Посольство Сполучених Штатів в Україні на офіційному акаунті в сервісі мікроблогів Twitter привітало нашу країну з підсумками Об’єднавчого собору, який оголосив про створення єдиної помісної української Церкви.

У тексті повідомлення також вітається митрополит Київського патріархату Єпіфаній, який був двома турами обраний на посаду предстоятеля.

Посольство США підкреслило, що підтримує український народ в здійсненні можливості вибирати релігію самостійно. Для перехідного періоду, підкреслюється в повідомленні американської дипмісії, головним ключем є стриманість і прояв толерантності.

Нагадаємо, що в українській столиці в ході Об’єднавчого собору зібралися представники різних православних церков, які розв’язали питання єдиної для всієї України церкви. У Соборі брали участь і два представники Моспатріархату, проте в цій релігійній структурі їм відмовили в подальшому служінні і оголосили особами, що «впали в розкол».

Очікується, що в першому місяці майбутнього року Вселенський патріарх вручить предстоятелю Православної церкви України Томос — церковну грамоту, що наділяє автокефальним статусом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*