Конкурс на талісман Києву закінчився його скасуванням

Newsone.ua

Журі конкурсу, покликане визначитися з талісманом Києва, рекомендувало чиновникам Київської міської державної адміністрації не чекати результатів і скасувати конкурс як такий. Така заява була обґрунтована тим, що члени журі не знайшли жодної гідної роботи. Відповідний запис залишила на своїй сторінці в Facebook Юлія Бевзенко, засновник проекту «Шукай», яка входить до складу журі.

Конкурс на туристичний талісман Києва проходить з березня поточного року, його метою було формування позитивного іміджу міста.

Місцева влада також не бачить претендентів, чия робота може стати талісманом столиці. Про це розповів Антон Тараненко, який обіймає посаду керівника Управління туризму та промоцій в КМДА. Офіційна заява міських чиновників очікується в понеділок 17 грудня.

Як зазначила Катерина Тейлор, засновниця Port creative hub, роботи, що потрапили в шорт-лист конкурсу, мають досить непереконливий вигляд. Тейлор до своєї оцінки конкурсних робіт додала слово «пекло». З більш ніж сотні робіт, за її словами, відібрали лише ті, які проходили в наступний раунд розгляду членами журі через технічні характеристики та своєчасно подані документи.

Очікувалося, що з фінальних десяти варіантів переможець буде обраний онлайн-голосуванням. Призер повинен був отримати сто п’ятдесят тисяч гривень винагороди.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*