Підлеглі Ілона Маска розповіли про його диктаторських замашках

Wallhere.com

У бесіді з виданням Wired чинні та вже незайняті на сьогодні співробітники американської компанії Tesla розповіли журналістам про «пекло на виробництві», яке влаштував її керівник і винахідник Ілон Маск.

В одній з таких історій згадується, як глава Tesla підійшов до несправного обладнання, і після уточнення про винуватця зламання на підвищених тонах образив його, наказавши не повертатися.

Тим, хто проходив співбесіду на роботу в Tesla, рекомендували не використовувати парфуми, через те, що Маск вкрай негативно ставиться до будь-яких різких запахів. Одного разу бізнесмен і винахідник виніс різку догану через запах пластика в одному з приміщень, побоюючись смертельного впливу випаровування на нього особисто та на навколишніх. Одному з претендентів на робоче місце в компанії Ілон Маск відмовив у працевлаштуванні через штани співрозмовника, які мали синій колір.

Нагадаємо, що один із записів Ілона Маска в мережі мікроблогів Twitter, в якій він пообіцяв викупити акції Tesla та зробити компанію непублічною, привела до проблем бізнесмена з американською Комісією з цінних паперів. Претензії SEC були викликані тим, що Маск не дотримав своєї обіцянки. У підсумку він покинув свій місце в раді директорів і отримав штраф розміром у двадцять мільйонів доларів США. З того часу компанія виділила для Ілона Маска співробітника з особливими повноваженнями, який здійснює контроль всіх висловлювань свого «підопічного», в тому числі в соцмережах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*