Екс-мер угорського міста допомагав українця отримувати громадянство Угорщини

Volyn.com.ua

Екс-голова міської адміністрації Монок, що в Угорщині, Жолт Сепеші ще в 2013 році змовився з двома українцями щодо співпраці у сфері отримання подвійного громадянства. За даний інцидент суд прийняв рішення про тюремне ув’язнення мера строком на 6 років, при цьому, надалі він не зможе обіймати будь-які посади в органах держвлади. Варто зазначити, що остаточне рішення було прийнято апеляційним судом, при цьому, рішення суду нижчої інстанції було посилено.

Водночас, голова адміністрації одного з угорських міст за оформлення другого громадянства брав гроші, а допомогу йому надавала його співмешканка. Від махінацій Сепеші постраждали близько шестисот українських громадян. Відзначається, що в цілому він отримав від українців близько чотирьохсот тисяч євро. Крім цього, дії чиновника мали корупційну спрямованість, що підриває престиж країни на світовій арені. Саме цей факт й вплинув на посилення рішення суду першої інстанції.

Співмешканці мера, яка допомагала йому в реалізації даної схеми, суд призначив вирок у вигляді тюремного ув’язнення строком на два роки. Ще двом українським спільниками призначили ув’язнення терміном на півроку та рік. Водночас, мер угорського міста не згоден з даним вироком, у зв’язку з чим, дана справа буде розглянута Апеляційним судом Дебрецена.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*