Екс-дипломат: Порошенко не прийшов на дебати в Європарламенті

Volyn.com.ua

Інформвиданя «Капітал» опублікувало інтерв’ю з українським екс-дипломатом Олегом Волошиним, в якому він інформує, що український голова Порошенко прийняв рішення не приходити на засідання Європарламенту, в ході якого буде порушено питання виконання умов угоди з Євросоюзом українською стороною.

Волошин зазначив, що минулого вівторка в Страсбурзі на обговорення була винесена доповідь одного з німецьких депутатів Європарламенту Міхаеля Галера, в якому йшлося про результати виконання умов з євроасоціації. Після доповіді почалися дебати, на які видавалися формальні запрошення. Голова України також був поміж запрошених на даний захід. Однак український лідер прийняв рішення пропустити дебати та відправитися в Брюссель.

Також колишній дипломат підкреслив, що європарламентарі увійшли в ситуацію українського лідера та надали можливість «не виглядати погано», оскільки в ході дебатів активно критикувалася ситуація, яка склалася в Україні. Приміром, на дебатах були підняті питання про вбивство Гандзюк, про тотальну корупцію, про тиск на пресу, напади на кореспондентів та багато іншого. У Порошенка б не було можливості відповісти, він просто б був присутній та мовчки слухав.

Також варто відзначити, що в Брюсселі український лідер піднімав питання про майбутнє українських членів екіпажу, затриманих Росією суден.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*