Стало відомо про смерть екс-ректора Ірпінської податкової академії

Volya.ua

Адвокат Ігор Черезов у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує про смерть засновника Ірпінської податкової академії, колишнього парламентарія Петра Мельника. Як повідомляється, ректор помер цієї неділі, чоловікові було 62 роки.

Як зазначив юрист, у Мельника не витримало серце, що й стало причиною смерті. При цьому, Черезов вважає Мельника справжнім українцем та істинним патріотом, який був не тільки ректором Податкової академії, а й депутатом ВРУ. Водночас, він зазначив, що довгий час Мельник мріяв, щоб багаторічні судові провадження нарешті закінчилися. Юрист також висловив співчуття близьким померлого.

Необхідно нагадати, що до цього в прокуратурі звинувачували Мельника в протизаконному відчуженні нерухомості Академії. Прокуратура наполягала на тому, що Мельник як ректор відповідав за майно академії та порушив вимоги одного з положень законодавства про управління об’єктами держвласності та їх відчуження. Однак вже влітку минулого року в Київському обласному суді було прийнято рішення про невинність Мельника.

Також слід зазначити, що раніше голова Генпрокуратури Юрій Луценко виступив із заявою про намір оскаржити рішення суду про невинність Мельника. Луценко наполягає, що Мельник заволодів майном академії, використовуючи при цьому своє службове становище. Також голова ГПУ підкреслив, що у нього є факти, що доводять, що екс-ректор сам давав вказівки щодо присвоєння власності на користь його сім’ї.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*