Віце-прем’єр: Євросоюз і Україна – пріоритетна співпраця

opinionua.com

Інформвидання «Урядовий портал» передає, що віце-прем’єр в питаннях інтеграції країни в Євросоюз та НАТО Іванна Климпуш-Цинцадзе інформує, що вже в цей понеділок відбудеться Рада про асоціацію України з Європейським Союзом, на якій будуть встановлені основні пріоритети у співпраці двох сторін. Вона також зазначила, що в ході Ради сторони розглянуть результати співпраці за весь період її дії. Такі дії допоможуть визначитися з пріоритетами, а також дозволять почати процес інтеграції країни в Євросоюз.

Водночас, вона підкреслює, що на даний момент мається на увазі лише секторальна інтеграція держави в цифровий та енергетичний ринки Європейського Союзу. Поряд з цим, планується, що сторони заснують новий порядок денний, який торкнеться юридичних аспектів, питань, пов’язаних зі свободою та безпекою, а також питання про спрощення формальностей на митницях.

Також віце-прем’єр звернула увагу, що зараз у держави є відмінні шанси для того, щоб наступного року впровадити в систему всі напрацювання, до яких було докладено безліч зусиль, тим самим, зробити їх незворотними. Вона також підкреслила, що в ході Ради буде укладатися низка фінансових договорів, спрямованих на підтримку України в галузі управління держфінансами, в сфері енергетичної ефективності, а також в питаннях технічного співробітництва.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*