Росія скасовує пасажирське сполучення залізницею з Україною

compute.info

Заступник голови комітету в економічно-політичній галузі Сергій Калашников заявив, що Росія готова і незабаром закриє пасажирське сполучення залізницею з Україною. Це може стати справжньою проблемою, яка торкнеться обох країн, але в першу чергу сильно ризикує Україна, через те, що дуже багато життєво необхідних товарів імпортується з Російської Федерації.

«Той безлад, що твориться в Україні в даний момент, тим більше, напередодні президентських виборів, здатна спровокувати самі неадекватні рішення, – констатував Він, – А значить, і те, що стосується залізничного сполучення, у результаті можуть прийняти».

Нагадаємо, раніше з пропозицією про скасування залізничного сполучення між країнами виступив Володимир Омелян, глава Мінінфраструктури України. Він прямо заявив, що громадянам України в Росію не варто їздити. І це стосується не тільки електропоїздів – під «роздачу» також потрапляють авіакомпанії та автобусні перевізники.

Омелян підкреслив, що необхідно переконати українців не перетинати кордон країни-агресора і доповнив своє неоднозначне висловлювання лаконічним «нема чого».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*