Нелегальний продаж палива в Україні зашкалює всі показники

News.pn

Інформвидання «UBR» інформує, що на даний момент на території держави нелегально здійснюють діяльність близько півтори тисячі АЗС. Варто зазначити, що протягом року в баки водіїв потрапляє близько 1,2 мільйона тон нелегального пального. Водночас, наступного року обсяги нелегального палива на українській території можуть зрости до півтора мільйона тон.

Видання підкреслює, що на території України в залежності від виду пального та області в нелегальному обороті знаходиться від третини до половини всього ринку держави. Також наголошується, що представники «білого сектора» прогнозують, що в 2019 році втрати державного бюджету від діяльності нелегальних АЗС досягнуть десяти мільярдів гривень. Водночас, експерти підкреслюють, що в цілому дохід від нелегальних заправок перевищує 80 мільйонів доларів.

Глава Української нафтогазової асоціації Неля Привалова зазначала, що на нелегальних заправках часто реєструвалися пожежі, а також розлив нафтопродуктів та скраплений газ. Крім цього, в більшості випадків, дозвільна документація у таких заправок відсутня.

Нагадаємо, що ще в жовтні співробітники правоохоронних структур у ході ведення кримінальної справи про введення в обіг небезпечної продукції, встановили, що в Київській області зберігається близько п’ятисот тон контрафактних горючих матеріалів. Водночас, заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан зазначив, що в структурі вже створено план дій, спрямований на боротьбу з нелегальним продажем пального. Одним з пунктів даного плану є фактичні перевірки заправок.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*