Зниклого прикордонника знайшли мертвим

kyivweekly.com

Інформвидання «РБК-Україна», посилаючись на помічника керівника української Держприкордонслужби Олега Слободяна, інформує, що правоохоронцям вдалося знайти тіло військовослужбовця прикордонних військ, який проходив контрактну службу. Відзначимо, що раніше сержант перебував у наряді на україно-молдовському кордоні, після чого зник.

У неділю в нічний час доби поблизу населеного пункту Слов’яносербка в ході виконання добового наряду військовослужбовець зник, при цьому, у нього знаходилась вогнепальна зброя. Співробітники ДПС разом з Нацполіцією провели пошукові роботи, до яких залучалися резервні загони, підрозділи поліції, служба безпеки та ще низка правоохоронних структур, а також місцеві жителі.

Пошуки зниклого військовослужбовця тривали протягом кількох годин, за підсумками пошуків, сержанта прикордонних військ знайшли мертвим з вогнепальними пораненнями. При цьому, тіло було виявлено недалеко від місця, де сержант проходив службу. На даний момент передбачається, що причиною самогубства могли стати сімейні конфлікти службовця. Крім цього, за даним інцидентом було відкрито кримінальне провадження, а також розпочато внутрішнє розслідування Держприкордонслужбою.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*