У Грузії протестуючі постануть перед законом

m.day.kyiv.ua

Інформаційне агентство «РБК-Україна» повідомляє про заяву Георгія Гахарії, голови МВС Грузії, про те, що всі, хто переступив закон 16 грудня під час сутичок з правоохоронними органами, будуть притягненні до кримінальної відповідальності.

Георгій Гахарiя заявив, що всі учасники акції протесту, які зіткнулися з поліцією недалеко від міста Телаві, постануть перед законом. Він зазначив, що 17 грудня кожна неправомірна дія протестуючих, буде оцінена відповідно до закону. Також було додано, що кожен, не зважаючи на статус та положення, відповість перед законом.

Нагадаємо, що 16 грудня недалеко від міста Телаві, розташованого на сході Грузії, між опозиційно налаштованими активістами та правоохоронними органами відбулися зіткнення. Протестуючі хотіли потрапити у Телаві. Як повідомляється, там активісти збиралися провести акцію протесту з приводу інавгурації нового голови грузинської держави Саломе Зарубішвілі. Повідомляється, що подібні акції протесту повинні були пройти в декількох містах Грузії.

Раніше, 2 грудня в столиці Грузії Тбілісі вже влаштовувався мітинг. Активісти висловлювали свою незгоду з результатами виборів, і головною вимогою, яка висувалася на акції, було призначення дострокових виборів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*