Іноземних студентів можуть депортувати: фірма-посередник не перерахувала гроші ВНЗу

voicepress.az

Міністерство охорони здоров’я України разом з іншими службами зайняті питанням регулювання ситуації, пов’язаної з оплатою за навчання студентами з Індії в Донецькому національному медуніверситеті, розташованому в місті Кропивницькому Кіровоградської області.

Нагадаємо, що іноземні студенти родом з Індії справили оплату за навчання у вищому навчальному закладі за допомогою фірми ТОВ «Українські освітні послуги», але, як виявилося, гроші рахунками ВНЗу не були отримані, а документи, якi надала компанія, були підроблені. Прокуратура з цього приводу порушила кримінальну справу.

МОЗ України заявляє, що неприйнятно створювати перешкоди або зловживати довірою у галузі освіти, наданою громадянами з-за кордону в Україні. Відомство вдалося до низки заходів, серед яких перевірка функціонування ДонНМУ, особливо процесу прийому іноземних студентів на навчання. Буде з’ясовано, яким чином проводиться оплата іноземними громадянами.

На сьогодні рішення про депортацію громадян Індії не надходило, оскільки МОЗ звернулося до Міграційної служби з метою отримання інформації щодо легальності перебування індусів на території України. Нині Державна міграційна служба очікує від адміністрації університету пояснення ситуації.

Міністерство охорони здоров’я України закликає вступників до закладів вищої освіти укладати договори про навчання в двосторонньому порядку, тобто з ЗВО напряму, оскільки це найбільш безпечно і для студентів, і для навчального закладу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*