Порошенко: у Різдвяний Святвечір ми отримаємо Томос

112.ua

Голова держави Петро Порошенко зробив кілька заяв, які стосуються Томосу про автокефалію ново заснованої Православної церкви, а також про прийняття змін до Основного Закону держави — Конституції України, в якому буде закріплено новий курс держави на Європейський Союз, а також на Північноатлантичний Альянс.

На прес-конференції в Києві Петро Порошенко повідомив відносно Томосу, що головою Константинопольського патріархату патріархом Варфоломієм була підтверджена інформація про те, що урочисте вручення Томосу пройде 6 січня наступного року, в різдвяний Святвечір.

Також повідомляється, що Петро Порошенко вказує на необхідність прийняття Верховною Радою змін в основному законі України під час другого читання в лютому 2019 року, оскільки вже два рази зміни були підтримані 2/3 народних депутатів парламенту. Законопроект президента полягає у внесенні поправок в основний закон України. Зміни стосуються нового стратегічного курсу країни, як повноправного члена Європейського Союзу та Північноатлантичного Альянсу.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*