На Новий Рік українців запропонували позбавити ялинки та феєрверків

angliya.com

Напередодні Новорічних свят українці прикрашають свої будинки, купують прикраси, наряджають ялинки, купують феєрверки. Однак не всі громадяни вважають необхідними масштабні гуляння, деякі вважали за краще обмежити їх.

Таким чином, сайт з петиціями придбав пропозицію щодо заборони використання живих ялинок на свято Нового Року. Автор петиції вказує на первісність цієї традиції, і вказує на те, що в сучасному світі це вважається дикістю. Доцільніше в наших умовах влаштовувати висадку молодих дерев.

З урахуванням того, що хвойні досить повільно ростуть, близько 15 років потрібно, щоб дерево виросло на 1 метр. В Україні ліси займають лише 14% від усієї території, проблема вирубки дерев особливо серйозна, оскільки дерева займають дуже важливу роль в екологічному плані.

Від автора петиції надійшла пропозиція щодо заборони вирубки хвойних дерев на Новорічні свята, натомість цього він пропонує використовувати штучні ялинки або дерева в горщиках. На центральних вулицях міст, де зазвичай ставляться величезні конструкції, що налічують в собі десятки зрубаних дерев, автор запропонував висадити ялинки, і на свята прикрашати саме живі дерева.

На сьогодні петицію підтримали 15 осіб з 25000, які необхідні. До закінчення збору голосів залишилося 89 днів.

Не менш радикальну пропозицію також можна побачити на тому ж сайті. Автор пропонує заборонити продавати та використовувати феєрверки. Це необхідно для забезпечення спокою і тиші українцям. Дана петиція набрала 20 голосів з 25000, які необхідні для подальшої її реалізації. До закінчення збору голосів залишилося 89 днів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*