Уряд США може припинити роботу через нацбезпеку

Bykvu.com

У Білому домі та деяких федеральних органах влади Сполучених Штатів ведеться підготовка до можливого припинення роботи уряду. Це може статися через розбіжності між партіями республіканців і демократів з питання безпеки державного кордону.

Як уточнюють аналітики, опитані американським виданням «Вашингтон пост», мова йде не про повне припинення роботи уряду, а про часткове припинення, яка триватиме від декількох днів до декількох тижнів, зачіпаючи роботу відомств у сфері охорони правопорядку і національної безпеки.

Республіканці, очолювані чинним головою держави Дональдом Трампом, повинні досягти розуміння з Демократичною партією, щоб федеральний уряд не припинив роботу. Причиною виникнення такої ситуації стало фінансування зведення стіни на південному кордоні Сполучених Штатів з Мексикою.

«Демократи» не погодилися схвалити виділення п’яти мільярдів доларів по фінансовому кошторисі проекту прикордонної стіни. Однак радник Білого дому з питань політики Стівен Міллер заявив, що планується зробити все, що необхідно, для реалізації проекту інженерних споруд на державному кордоні.

На противагу п’ятимільярдним витратам Демократична партія пропонує виділити на будівництво запланованих прикордонних споруд 1 мільярд 300 мільйонів доларів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*