Українські миротворці будуть дислоковані в Косово

Kyivpost.com

Військові інженери Міноборони України вирушили на Балкани для виконання завдань на території Косово. Українські військовослужбовці будуть нести службу в складі міжнародних сил KFOR, покликаних забезпечувати порядок в неспокійному регіоні колишньої Югославії.

Період перебування українських інженерів в Косово триватиме шість місяців, вони мають виконувати завдання по усуненню проблем місцевої інфраструктури та розмінування.

Уже відомо перше завдання українських військовослужбовців у складі KFOR — участь у відновленні однією з важливих магістральних доріг. Миротворці займуться розмінуванням ввіреної ділянки та підготують будівельні майданчики до роботи важкої спецтехніки.

Коментуючи подію, командир відправляється в Косово підрозділу Дмитро Овсянніков заявив, що його полку випала така честь вперше з 2005 року. Офіцер наголосив, що і він, і його підлеглі готувалися до цієї миротворчої місії з особливою ретельністю. Овсянніков також висловив упевненість, що українські партнери з НАТО разом з рештою світу в черговий раз побачать професійну роботу фахівців з України, довівши тим самим, що наша країна є надійним партнером.

Особовий склад українського миротворчого підрозділу пройшов інструктаж по спілкуванню з місцевим населенням регіону, та отримав навички надання невідкладної медичної допомоги.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*