Тереза Мей: Брекзіт істотно зашкодить економіці країни

universe-tss.su

Тереза Мей, яка очолює уряд Сполученого Королівства, відреагувала на обговорення нового ймовірного голосування Великобританії щодо виходу зі складу Європейського Союзу.

За словами британського прем’єра, організація повторного референдуму, який пропонує британцям розв’язати питання перебування їх держави в складі ЄС, суттєво зашкодить економіці країни. Мей зазначила, що ще одне голосування поставить під сумнів здатність Даунінг-стріт діяти демократичними методами.

Голова британського уряду також висловила свої побоювання, що повтор референдуму по Брекзіту може привести до поділу країни. В її заяві підкреслюється, що відсутність угоди з Брюсселем за менш ніж чотири місяці до виходу Британії з ЄС призведе до катастрофічних наслідків для британської економіки.

Політик закликала не «розривати віру» з народом Британії спробами організації ще одного референдуму.

Нагадаємо, що напередодні представник консерваторів Девід Лідінгтон провів переговори з лейбористами про організацію міжпартійної коаліції, мета якої — ще один референдум. Про це повідомило британське видання The Sunday Times. Про другий референдум також заявив екс-прем’єр-міністр Тоні Блер, закликавши підготуватися до цього Лондон і Брюссель.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*