Берлін: продовження роботи над “Північним потоком” можливе, але при захисті інтересів України

theworldnews.net

У німецькому федеральному уряді дали відповідь на заклик Сполучених Штатів відмовитися від спільного з Росією будівництва газової магістралі «Північний потік-2».

За словами міністра економіки Німеччини Петера Альтмайєра, продовження роботи над проектом трубопроводу можливо, якщо при цьому будуть захищені українські ключові інтереси. Такими член німецького уряду назвав збереження газового транспортування через українську територію після наступного року.

Міністр економіки ФРН підкреслив, що він не буде потурати закликів Вашингтона, української сторони та членів німецької керівної партії ХДС, відмовляючись від прокладання магістрального газопроводу через інцидент в районі Керченської протоки.

Разом з тим Альтмайєр піддав осуду дії Кремля в Азовському морі, назвавши захоплення кораблів ВМСУ разом з екіпажами «великою помилкою», яка не покращує російські позиції в інших питаннях.

Нагадаємо, що Європарламент прийняв резолюцію щодо України, закликавши Берлін припинити здійснення проекту «Північний потік-2». Вашингтон офіційно привітав ухвалену європарламентарями постанову.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*