МЗС України: Брюссель не хоче нас бачити на своєму внутрішньому ринку

ideologs.com

Брюссель не бачить можливостей для запрошення України на внутрішній ринок Європейського Союзу. Про це заявив радник керівника МЗС Тарас Качка.

У своїй статті для Інтернет-видання ZN.ua радник голови зовнішньополітичного відомства нагадав, що зустріч українського прем’єра голови європейської дипломатії Федеріки Могеріні буде присвячена виключно енергетичним питанням. На думку експерта, це означає нездатність України нав’язати Брюсселю власну «логіку інтеграції» в рамках Угоди про асоціацію з ЄС.

Він підкреслив, що основою руху товарів в Європейському Союзі є взаємне визнання певних вимог до продукції. Відзначивши, що ця сфера потребує значно число переговорів, якими займається Європейська комісія, експерт звернув увагу, що євроінтеграційний блок Кабінету міністрів не займається цими технічними питаннями.

Качка назвав це зневагу технічними питаннями з боку українського уряду «безрозсудним». Це призводить до того, що Україна сприймається як держава, яка потребує надто багато, в контексті інтеграції з європейськими ринками.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*