Дмитро Ярош: нам необхідно відвоювати свою землю, і очистити її від московських попів

Artemgetman.blogspot.com

Засновник та екс-керівник «Правого сектору», народний депутат Дмитро Ярош, «намагаючись бути християнином і конфесійно-визначеним греко-католиком», закликав усіх добрих й «милосердних», за його словами, українців з любов’ю знищувати недругів Бога й нашої країни. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Привітавши усіх українців з новим етапом у розвитку України, зі створенням нової Православної Церкви, яка нарешті не буде під владою Москви, лідер «Правого сектору» закликав українців до богоугодної справи – вийти на «полювання» на московських попів. Ярош визначив, що найжорстокішими в історії світу були саме релігійні війни.

Через війну, яка вже 4 роки тягнеться на території нашої держави, через анексію Криму та частково Донецької та Луганської областей, через прихильність «нецеркви», як депутат назвав УПЦ, до Росії, українці, як вважає Дмитро Ярош, повинні виконати справу, угодну Богу: вигнати усіх церковнослужителів, які підтримують Московський Патріархат. І не просто вигнати, а воювати з «любов’ю» за землю, яку дав нам Бог. Так, ми любимо свою країну, але невже таке запрошення до конфлікту між конфесіями, практично заклик до війни, ми повинні сприймати як призов до якихось дій?

Епохальним кроком у майбутньому Ярош бачить об’єднання Православної та Греко-Католицької церкви в нашій країні, і визнання цієї сполуки спочатку у Константинополі, а потім у Ватикані.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*